טיול מאורגן לאוסטרליה וניו זילנד

מחיר: $8,945 לאדם; תוספת לאדם בחדר יחיד: $1,000

תאריכי יציאה:  19.01 | 16.02

מס' טלפון למידע והזמנות: 03-6219219


הטיול בראשי פרקים: טיול מקיף וממצה -29 ימים | עיר הגנים מלבורן | מצעד הפינגווינים הקטנים בעולם | חוות בעלי החיים המיוחדים לאוסטרליה - קנגרו, קואלות ועוד | החופים המרשימים של מלבורן | המדבר האוסטרלי | אייריס רוק - אולרו | יערות הגשם | מרכז תרבות אבורג'יני | שונית האלמוגים הגדולה בעולם | רחובותיה של סידני | נופיה של אוקלנד | מערות וואיטומו | אזור בריכות הבוץ והגייזרים | שמורת לשוניות הים | ועוד ועוד...
 
תכנית טיול מלאה:

יום 1- 2: תל אביב- הונג קונג - מלבורן

ניפגש בנמל התעופה ע"ש בן גוריון ונמריא לעבר היבשת החמישית בעולם, מולדת הקואלה והקנגורו, האבוריג'ינים וצאצאי האסירים האנגלים, הרוגבי והקריקט, ארץ המרחבים האדירים והנופים עוצרי הנשימה, היבשת המוקפת מים מכל עבריה וחופים נפלאים, כל זאת ועוד – הנה אנו בדרכנו לאוסטרליה.

יום 3: מלבורן

לאחר הנחיתה ותהליכי ההגירה והמכס (לא לשכוח לאכול את כל הפירות, הזרעים, הגרעינים והאוכל הטרי שהבאתם לפני הכניסה לאוסטרליה) נגיע למלבורן, "עיר הגנים" ובירת מחוז ויקטוריה של אוסטרליה, ניסע למלוננו. לאחר התארגנות נצא לסיור באתריה השונים של מלבורן, העיר המשלבת בניה ויקטוריאנית עם גורדי שחקים מודרניים. נערוך תצפית פנורמית ממגדל ריאלטו, נבקר בביתו של קפטן קוק, יורד הים שהציב את דגל בריטניה במחצית העולם ואשר הועבר לכאן אבן-אבן מאנגליה ונבנה מחדש בפארק פיצרוי, נמשיך אל אתר ההנצחה המרשים לחללי אוסטרליה במלחמותיה השונות, נגיע אל הגנים הבוטניים המלכותיים שהם מן היפים בעולם, ונקנח בשוק ויקטוריה. נסייר גם במדרחוב המפורסם של העיר. בערב נצא לסיור רגלי באזור הבילוי של העיר, סאות'גייט, לאורך נהר היארה "הנהר הזורם הפוך". המתחם כולל גם קזינו שהוא הגדול בחצי הכדור הדרומי. לינה במלבורן.

יום 4: מלבורן, רכס דנדנונג, האי פיליפ

נצא לטיול טבע לעבר רכס דנדנונג, אזור הררי ומיוער מחוץ למלבורן, שם נטייל בין יערות האיקליפטוסים המזוהים עם המדינה. נתרשם מהעצים הגבוהים המתנשאים לגובה של עשרות מטרים ומהתוכים הצבעוניים המתעופפים ביניהם. אחה”צ ניסע לאי פיליפ המחובר ליבשת בגשר לראות את "מצעד" הפינגווינים (הקטנים בעולם) היוצאים מן המים עם שקיעת השמש לעבר אזורי הקינון שלהם. לפני המצעד נבקר גם בחווה בה חיים בשטחים מרווחים בעלי חיים אוסטרליים רבים לרבות קנגורו, וולבי, וומבאט, קואלות, דינגו, שד טסמני ואחרים, את חלקם נוכל להאכיל ואף לגעת בהם. בהמשך נבקר באתרי האי השונים לרבות צפייה בדרום האי במקבץ סלעי נוביס, שלידם מצויה מושבת כלבי הים הגדולה באוסטרליה. חזרה מאוחרת למלון. לינה במלבורן.ת קרואטיה תחת הכיבוש הוונציאני. לאחר מכן ניסע לעיר הנמל פורץ', עיר רומית טיפוסית השמורה ע"י אונסק"ו. ארוחת ערב ולינה.

יום 5: חופי מלבורן

יום טיול מרשים באחד החופים היפים ביבשת. ניסע לאורך חופי האוקיינוס הזהובים וחופי הגלישה, נראה גושי אבן ענקיים אשר הטבע הטביע את חותמו כגון " 12 השליחים ". נבקר בכפר נופש ודייגים ובערב נחזור למלון ללינה במלבורן.

יום 6: מלבורן - אליס ספרינגס

נפרד ממלבורן, ניסע לשד"ת ונטוס לאליס ספרינגס, הנמצאת בלב המדבר האוסטרלי. לאחר הנחיתה נסייר באתרי העיירה המבודדת: תחנת הטלגרף שממנה צמחה העיירה והמעין ובור המים שסיפקו את מקור החיים של העיירה במקום הצחיח; בית הספר בתקשורת הנותן שרותי חינוך לעשרות ילדים המפוזרים בחוות מבודדות המרוחקות עשרות ק"מ אחת מרעותה בשטח הגדול פי כמה משטחה של ישראל, משרדי בית החולים המעופף הנותן שרותי רפואה מוטסים באותו שטח ואנדרטת אנזק המקומית. נבקר גם בפארק המדברי המתאר את המערכות האקולוגיות השונות של מרכז אוסטרליה ויחסי הגומלין בינן לבין האבוריג'ינים, תושביה הקדומים של היבשת ואחת החברות האנושיות הקדומות בעולם. בערב נוכל (בתשלום) לצפות במופע פולקלור של האבוריג'ינים כולל ארוחת ערב. לינה באליס ספרינגס.

יום 7: הפארק הלאומי אולורו

עם בוקר ניסע במדבר האדום לפארק הלאומי אולורו - קאטה ג'וטה. עם הגיענו נצא להרי האולגה לסיור רגלי. האולורו הינה תצורת מסלע טבעית ואחד המונוליתים הגדולים בעולם. מערכת זאת הינה כיפות סלעיות רבות שהגבוהה בהן מתנשאת לגובה של כ-550 מ'. האולורו מכונה גם אייריס רוק, נחזה בשנוי הצבעים של הסלע העצום, המקום מקודש לאבוריג'ינים ומקור לאין ספור אגדות ומיתוסים הקשורים לתרבות האבוריג'ינית. לינה ביולרה - מרכז השירותים לפארק.

יום 8: הפארק הלאומי אולורו - קיירנס

הבוקר נשכים קום וניסע לראות את זריחת השמש מאחורי הסלע הגדול. נמשיך לביקור במרכז תרבות המשמר את מורשת האבוריג'ינים ונטייל למספר נקודות למרגלות הסלע העצום. לאחר ארוחת הבוקר ניסע לשדה התעופה ונטוס לקיירנס אשר במחוז קווינסלנד, האזור הטרופי. לאחר התארגנות במלון נצא לסיור רגלי בעיירה החביבה והשוקקת תיירים. לינה בקיירנס.

יום 9: רמת אטרטון וקורנדה

נצא לטיול לרמת אטרטון, יערות הגשם השופעים, שהינם בין שיאי הנוף של הטיול באוסטרליה. ניסע למסוף הרכבת שם נעלה עלרכבת איטית הנוסעת בנופים יפים עד לקורנדה. לאחר סיור בעיירה, נעלה על רכב אמפיבי ונסייר ביער. נגיע למרכז תרבותי אבוריג'יני בו נוכל ללמוד על תרבות הריקוד שלהם (פאמאגירי), ציוריהם, אמונותיהם, מנהגיהם, שיטות הציד שלהם וסיפור תולדותיהם. ניסע חזרה ברכבל (הסקיירייל) מעל יער הגשם האוסטרלי. בדרכנו נרד פעמיים מהרכבל לטיולים קצרצרים לנקודות תצפית על הנופים והצמחייה. נגיע לקרבוניקה משם ניסע למלוננו. לינה בקיירנס.

יום 10: שונית המחסום הגדולה

נצא לתור את "שונית המחסום הגדולה" שהיא שונית האלמוגים הגדולה בעולם. השונית משתרעת במקביל לחופיה המזרחיים של אוסטרליה לאורך של כ-2000 ק"מ במרחקים משתנים מהחוף. השונית (ריף) בנויה מאלמוגים, יצורים חיים ששלדיהם הם החומר ממנו בנויה השונית שגילה מוערך במיליוני שנים. השונית נחשבת למבנה הגדול ביותר שנעשה ע"י בעלי חיים. בספינת קטמרן נשוט לעבר השונית המפורסמת, נעגון ברפסודה הנמצאת מעל השונית, ושם נוכל לבלות בצלילת שנורקל, שחיה, צפייה בעולם התת מימי מסירות זכוכית, ושיט בצוללת קטנה ממנה נוכל לצפות בחיי הים מתחת לפני המים. על הרפסודה תוגש ארוחת צהרים בסגנון מזנון. נשוט חזרה וניסע לנמל התעופה לטיסה לסידני. העברה למלון ולינה בסידני.

יום 11: סידני

בירת ניו סאות' ווילס והגדולה בערי אוסטרליה נחשבת בעיני רבים לאחת מהערים היפות בעולם. העיר בת 4 מליון התושבים שאירחה את המשחקים האולימפיים של שנת 2000 מציעה מגוון רחב של אטרקציות, בילויים ואווירה ייחודית ותוססת. נצא לסיור דרך אתרי העיר השונים: הפארק האולימפי, קואלה פארק, בית האופרה הבנוי כצדפים והינו סימן ההיכר של העיר ושל אוסטרליה בכלל, גשר הנמל "מתלה המעילים הישן" בפי המקומיים, צ'יינה טאון, באזור הרוקס, חוף בונדאי שהינו החוף המפורסם של העיר, היידפארק ונסיים בשייט במפרץ. בערב נצא לסיור רגלי באזור נמל דרלינג ובו שלל מסעדות, בתי קפה וברים, כמו כן נעפיל לתצפית מרהיבה על האזור ממגדל סידני שהינו המבנה הגבוה ביותר בחצי הכדור הדרומי. לינה בסידני

יום 12: סידני, ההרים הכחולים

יום של טבע לפנינו, "ההרים הכחולים", האזור נקרא כך בגלל האד הכחלחל העוטף את הנוף ההררי. זהו איזור מיוער ובו קניונים עמוקים, מצוקי ענק, מפלי מים ותצורות נוף ייחודיות. נגיע אל העיירה קטומבה, ממנה התצפית המרהיבה לעבר ההרים הכחולים, וככל שנוכל בחלק מנקודות התצפית, המפלים ומשעולי ההליכה שבדרכנו, לרבות מבני הסלע הקרויים "שלוש האחיות", מפלי וונטוורת' בעמק ג'אמיסון ועוד. ניסע ברכבת וברכבל למעמקי הקניון, נתרשם מנופים מרהיבים ונטייל במשעולי היער. ארוחת צהרים כלולה. עם ערב נחזור לסידני

יום 13: סידני - אוקלנד (ניו זילנד)

נפרד מסידני בפרט ואוסטרליה בכלל וניסע לשד"ת. נעלה על טיסה לאוקלנד אשר באי הצפוני של ניו זילנד. לאחר הנחיתה ניסע למלוננו. לאחר התארגנות קצרה במלון, נצא לסיור רגלי ב"עיר מאה האוהבים" כפי שהמאורים מכנים אותה. נבקר במתחם נמל היכטות - מקום מושבן של הסירות המשתתפות ב"גביע האמריקאי", נעפיל לתצפית מרהיבה ממגדל סקיי על המפרצים, הגבעות הגעשיות, האיים והעיר. לינה באוקלנד.

יום 14: אוקלנד

נצא לסיור באתרי העיר דרך ביקור במוזיאון אוקלנד הנקרא גם מוזיאון המלחמה המכיל תצוגות מרהיבות של תרבות המאורים, תושביה הראשונים של ניו-זילנד, של בעלי החיים באיים, של ההיסטוריה המלחמתית ואף פינה קטנה המוקדשת להנצחת השואה. נשוט (במעבורת ציבורית) לדבנפורט, אחד הפרברים המקסימים של העיר, ובו מסעדות, חנויות ספרים, גלריות, שחפים. כמו כן נבקר בעולם התת ימי קלי טרלטון, נצפה בפינגווינים מלכותיים ונחזה בהדמיית חיי חוקרי הקוטב, בשוק ויקטוריה, בגן הוורדים ובעוד אתרים ככל שזמננו וכוחנו יאפשרו לנו. לינה באוקלנד.

יום 15: אוקלנד - וואיטאמו

עם בוקר נצא דרך העיר המילטון לכוון העיירה וואיטאמו (הראשון מבין השמות המאוריים הקשים להגייה והקלים לשכחה..). בדרכנו בשטחים חקלאיים מעובדים ובשטחי מרעה נראה חלק מ-47 מיליון הכבשים הניו זילנדיות (13כבשים לכל נפש שלווה). נבקר במערות וואיטומו המפורסמות בתופעת טבע נדירה, תולעים שחיות על קירות המערות וזוהרות בחושך. נטייל במבוך המערות ונשוט שיט קצר בנחל תת קרקעי שתקרת המערה מעלינו מלאה זחלים מאירים הנראים ככוכבים ברקיע. נמשיך לחוות חקלאיות בהן נתחלק לקבוצות קטנות ונחווה את חיי החקלאים באזור כולל ביקור במשק החקלאי, ארוחת ערב עם בני המשפחה ולינה בביתם.

יום 16: רוטורואה

ניסע לעבר רוטורואה, אשר האזורים שמסביבה נחשבים לפלא גיאותרמי, ומלאים בגייזרים, ברכות בוץ רותח ולועות שלהרי געש המעלים אדים. כל אלו גורמים לעננת ריח כבדה של גופרית המרחפת בעיר. סביב לה גם אגמים ופארקים והיא נקודת ציון נהדרת ליציאות לטיולים רגליים או לצפייה בציפורים ובחיות בר. נבקר באתר טה פוייה- מרכז תרבות ופולקלור מאוריים, מרכז לימוד אמנות הגילוף בעץ ובאבן ואוסף עבודות אומנות מאורית עשירה בצד מסלולי הליכה בסביבה געשית טבעית (פאקארווארווה). כן נוכל לצפות במקום בציפור הקיווי הנדירה והביישנית. נבקר במרכז תיירותי חקלאי המדגים ומסביר את סוגי הכבשים השונות וגיזת צמרן אגרודום, ונבקר במעיינות הקשת בו נוכל לראות את שלבי גדול דגי השמך (טראוט) בצד צמחיה מרהיבה וציפורים מעניינות. בערב נשתתף במופע מאורי ליד ארוחת הנגי מאורית טיפוסית בכפר טאמאקי. לינה ברוטורואה.

יום 17: עמק ויינמגו - נאפייר

נשים פעמינו לעבר עמק ויימנגו הגעשי הכולל בתוכו גם אגם בו נשוט, לאחר טיולים רגליים קצרים בתוך הסביבה הגעשית המעניינת. נמשיך דרומה ונצפה בתחנת הכוח הגיאו-תרמית בה מנצלים את המים החמים הפורצים מבטן האדמה ליצירת קיטור להנעת טורבינות החשמל ונתרשם מהאדים הפורצים מהאדמה מכל פינה במתחם הגדול המרושת בצינורות רבים והמזכיר תמונות מסרט בדיוני. נבקר במפלי הוקה אשר על נהר וואיקאטו עם מימי הטורקיז, נמשיך לעיירה טאופו היושבת לגדותיו של האגם הגדול בניו-זילנד (606קמ"ר). נאפייר היא יעדנו הבא. נסייר ברחובותיה של העיר כדי להתרשם מסגנון אדריכלות הארט-דקו האופייני ומיוחד לה שמקורו בבניה מחודשת של העיר בשנות השלושים ובזכותו נהפכה למאפיינת בינלאומית של סגנון אדריכלות זה. כמו כן נבקר בטיילת המפורסמת- המארין פארייד. לינה בנאפייר.

יום 18: נאפייר

וולינגטון נבקר בשמורת קינון של עוף הסולה האוסטרלית (גאנט) בקייפ קידנאפרס (מצוק החוטפים, הנקרא כך כי מאורים חטפו את מתורגמנו הטהיטי של קוק בחושבם שהוא שבוי בידיו). העופות נמצאים באזור למשך מספר חודשים לצורך קנון ורביה ואחר כך עוזבים את המקום למרחקים כדי לחזור בשנה הבאה. הצפייה בעופות היא ממרחק של מטרים ספורים והיא חוויה מרהיבה ומרתקת. הדרך לשמורה יפה גם היא ועוברת בנופים ייחודיים לסביבה. נדרים ונחצה את רכס הרימו טאקה, נגיע לבירה וולינגטון. נערוך סיור בעיר דרך הר ויקטוריה עם התצפית המרהיבה המשקיף על נמל העיר, עליה ברכבל לגנים הבוטניים וירידה בשביליו המפותלים בינות לצמחיה היפה והמעניינת, ביקור במוזיאון טהפאפה העשיר במוצגים מכל תחומי החיים ועוד. לינה בוולינגטון.

יום 19: וולינגטון - פיקטון - נלסון

נצא לטיול טבע מרהיב ביופיו אל אחת משמורת החוף היפות באי ע"ש של חוקר היבשות ההולנדי אבל טסמן. נפתח בנסיעה לקאיטריטרי, נשוט בספינה לאורך חופי השמורה דרך מושבת כלבי הים, נצפה במפרצים המשלבים חופים חוליים עם גבעות מכוסות צמחיה עבותה, נערוך טיול רגלי ביער לתחנת עגינה נוספת בה נעלה שוב על הספינה עד לחזרתנו לאוטובוס ולמלוננו בנלסון.

יום 20: שמורת אבל טסמן

נצא לטיול טבע מרהיב ביופיו אל אחת משמורת החוף היפות באי ע"ש של חוקר היבשות ההולנדי אבל טסמן. נפתח בנסיעה לקאיטריטרי, נשוט בספינה לאורך חופי השמורה דרך מושבת כלבי הים, נצפה במפרצים המשלבים חופים חוליים עם גבעות מכוסות צמחיה עבותה, נערוך טיול רגלי ביער לתחנת עגינה נוספת בה נעלה שוב על הספינה עד לחזרתנו לאוטובוס ולמלוננו בנלסון.

יום 21: ווסטלנד - שמורת פאפארואה פרנץ ג'וסף

נצא דרומה ומערבה לעבר הווסט לנד, שמורה של לשונות ים וקרחונים הגולשים לאיטם אל הים, אזור בו כמות המשקעים השנתית עומדת על 5 מטר בשנה ! ואגמים קרחונים, פסגות מושלגות ויערות גשם ממוזגים מכסים את מדרונות הרי האלפים הדרומיים. ניסע לאורך החוף דרך העיירה ווסטפטורד ונגיע לפונאקייקי, לראות את סלעי הפנקייק המפורסמים שבתנאי גאות מתאימים פורצים גלי המיםדרך נקרותיהם כעין גייזרים מהים. נמשיך לאורך החוף דרך העיירות הוקיטיקה, עיירה מפורסמת כמרכז למכרות אבן הירקן והזהב שבסביבותיה. המכרות כבר כמעט אינם פעילים, לעומת זאת פעילות מאד החנויות המוכרות את תוצרתם... נמשיך דרך העיירה רוס בו עדיין קיים מכרה זהב פעיל, שלידו ניתן לראות איך חיפשו וגם מצאו זהב אלוביאלי (זהב סחף) בעבר. לינה באזור פרנץ ג'וסף.

יום 22: פארק הקרחונים - האלפים הדרומיים

יום הקרחונים והאלפים הדרומיים לפנינו. נצא בנסיעה ובהליכה לקרחון פרנץ יוסף (או פוקס). הקרחון הוא נהר של קרח הזורם לאיטו בקצב של עשרות ס"מ ליום מפסגות ההרים כלפי מטה. בעבר הגיעו הקרחונים עד הים אך עתה הם בשלבי נסיגה בדומה לקרחונים אחרים בכל העולם. המעוניינים יוכלו (בתשלום) לנסות את מזלם בטיפוס על הקרחון בליווי המדריך. לאחר מכן נבקר באגמים צלולים, ביערות גשם, ונתפעם מנופיהם המרהיבים של האלפים הדרומיים של ניו-זילנד. נשוב למלוננו.

יום 23: האלפים הדרומיים - קווינסטאון

היום נחצה את האלפים הדרומיים בדרכנו אל בירת הספורט האתגרי, קווינסטאון. הדרך עוברת בנופים מהיפים בדרכנו- יערות סבוכים, הרים נישאים ומושלגים, מפלים, מעברי הרים, אגמים ומים ללא סוף. נעבור דרך מעבר האסט ומרכז המבקרים שבו. בדרכנו נעצור ונטייל בחיק הטבע. נבקר בוואנאקה, עיירה נחמדה לשפת אגם הידועה במבוך מפורסם ובבית התעתועים שלה. נמשיך לקוינסטאון ובהגיענו נעלה ברכבל לפסגת בוב ממנה נוכל לצפות במראות נוף מהיפים ביותר של העיר וסביבתה. בערב נצא לטיול רגלי בעיר הקטנה מלאת המסעדות והברים. לינה בקווינסטאון.

יום 24: קווינסטאון -  קניון סקיפרס - ארטואן

כיאה לבירת האקסטרים, נצא לסיור ג'יפים לקניון סקיפרס בו נראה מראות נוף פראי, ערוצי נחל עמוקים, דרכים מפותלות וגם מכרות הזהב שננטשו. נתנסה בחיפוש זהב בעזרת קערות מתכת ואולי גם נגלה מספר גרגרי זהב. ניסע לעיירת הכורים בעבר - ארוטאון, ובדרך נראה את אתר קפיצות הבאנג'י הראשון בעולם. המעוניינים והנועזים יוכלו לצאת לרחף במצנחים עם מדריך מפסגת בוב, או לחלופין רחיפה במצנחים מסירה, להתנסות בקפיצות בנג'י, להנות מראפטינג או גלישת נהרות, ושייט מהיר בג'ט בואט - סירה המופעלת בסילוני מים (כל אחת מהפעילויות בתשלום). בערב, נהנה מחיי הלילה של העיר. לינה בקווינסטאון.

יום 25: מילפורד סאונד טה אנאו

אנו בדרכנו אל מילפורדסאונד (פיורד, מפרץ). בחלק מהדרך נראה שטחי מרעה ושטחים מעובדים, ובחלקה הקרוב לחוף נראה יערות עבותים, אגמים נפלאים, נופי הרים מושלגים ועוד. בדרך נעצור לתצפית לעבר ההרים המושלגים, לביקור בצ'ייזם (התהום) - תופעת טבע בה יצרו המים בורות בסלע הקשה. במילפורד סאונד נעלה על ספינה לשייט עם ארוחת צהרים. בדרך חזרה נעצור במספר מקומות לפי הזמן שבידנו ומזג האוויר אחד האזורים הגשומים ביותר למעלה מ-6000 מ"מ גשם בשנה! נסיים את היום עשיר הנופים בטה אנאו הנמצאת לחופי אגם בשם זה. לינה בטה אנאו.

יום 26: אינוורקרגיל - קטלינס - דונדין
נצא דרומה לכיוון חופיו הדרומיים של האי הדרומי וניסע דרך שמורת קטלינס. נטייל בין חופים מפורצים ומצוקים כדי לצפות באריות ים ופינגווינים. נלך לתצפית על קו החוף הדרומי ממגדלור הנוגט פוינט. נבקר באתרים נוספים לפי הזמן שבידנו: היער המאובן בן 160 מליון השנה ומפלי מקלין. נמשיך לדונדין ללינה.

יום 27: דונדין - כרייסטצ'רץ'

בבוקר נסייר בעיר דרך קמפוס האוניברסיטה, תחנת הרכבת הציורית, הרחוב בולדווין התלול ועוד. נמשיך לשמורת הפינגווין צהוב העין הנדיר, ושמורת קינון עופות האלבטרוס, הגדול בעולם מבחינת מוטת כנפיו. נשים פעמינו לכרייסטצ’רץ', בדרך נעצור בשמורת סלעי מואראקי, תופעה מדהימה בה נוצרו כדורי סלע ענקיים על חוף הים. עם הגיענו נערוך סיור קצר בעיר. לינה בכרייסטצ'רץ'.

יום 28: כרייסצ'רץ' - הונג קונג

נפרד מכרייסטצ'רץ' בפרט וניו זילנד בפרט ונתחיל לעשות פעמינו חזרה ארצה. נצא לנמל התעופה לטיסה להונג קונג. עם ההגעה העברה לבית המלון.

יום 29: הונג-קונג - תל אביב

בהתאם לשעת הטיסה נוכל להנות מחגיגת הקניות שהונג קונג מציעה בין אם השווקים הצבעונים ובין אם בתי הכל בו, נוכל (בתשלום) להעפיל לתצפית מפסגת ויקטוריה. ניסע לשד"ת ונטוס חזרה ארצה. נחיתה ביום למחרת.
 
 

לתאריכי יציאה ומחירים - הקליקו כאן!מס' טלפון למידע והזמנות: 03-6219219


הטיול בראשי פרקים:  טיול מקיף וממצה -29 ימים | עיר הגנים מלבורן | מצעד הפינגווינים הקטנים בעולם | חוות בעלי החיים המיוחדים לאוסטרליה - קנגרו, קואלות ועוד | החופים המרשימים של מלבורן | המדבר האוסטרלי | אייריס רוק - אולרו | יערות הגשם | מרכז תרבות אבורג'יני | שונית האלמוגים הגדולה בעולם | רחובותיה של סידני | נופיה של אוקלנד | מערות וואיטומו | אזור בריכות הבוץ והגייזרים | שמורת לשוניות הים | ועוד ועוד...
 
המחיר כולל:

   1. טיסות בינלאומיות.
   2. מסים והיטלים כפי שידועים להיום.
   3. שהייה בבתי מלון בדרגת תיירות ראשונה על בסיס לינה וארוחת בוקר
   4. ארוחות נוספות בהתאם למצוין במסלול.
   5. כניסות לכל האתרים המצוינים בתוכנית.
   6. טיפים לנותני השירותים בחו"ל.
   7. מדריך ישראלי ומיומן ליעד מצוות "מרום תעופה"


המחיר אינו כולל:

   1. אשרות
   2. ארוחות נוספות
   3. ביטוח נסיעות - בריאות ומטען
   4. הוצאות אישיות
   5. תוספות לסוף השנה האזרחית


שימו לב - אשרת כניסה לאוסטרליה: יש צורך בטופס בקשה מקורי (נפרד לכל נוסע, גם לילד הרשום בדרכון הורה), דרכון בתוקף לפחות לשנה מתאריך הנסיעה ותמונה.
נוסע מעל גיל 75 נדרש לצרף אישור רפואי.
תוקף האשרה ומספר הכניסות נקבע על ידי הקונסוליה באופן אישי.
הקונסוליה שומרת לעצמה זכות לבקש הוכחה על מצב כספי, הוכחה לביטוח נוסעים רפואי, מכתב מהמעביד המאשר חופשה, הוכחה לרישום בבי"ס, מכללה או אוניברסיטה, אישור על שחרור מהצבא, אישור ממשרד הפנים על כניסות ויציאות, מכתב הזמנה מקרובים באוסטרליה או כל אישור אחר המעיד שיש כוונה לחזור לארץ.
במקרה שבקשה מסורבת עקב טעות בטופס הבקשה, יש להגיש טופס חדש ולשלם שוב.
אי אפשר לקבל אשרה באותו יום.

לפני היציאה יש להזמין תכנית עדכנית במשרדנו; על המטיילים להיות מצויידים בדרכון שתוקפו 6 חודשים לפחות מיום היציאה, וכמו כן להקפיד על שלושה דפים ריקים לפחות בדרכון;  יתכנו שינויים בסדר הביקורים; המחיר לפי מינימום 25 איש משלמים; לא כולל תוספות חג ושיא עונה; אין כפל מבצעים ט.ל.ח; כפוף לתנאים הכלליים בסוף החוברת \ האתר
למרכז מידע והזמנות של מרום תעופה: 03-6203360
Comments